Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mesznej

ul. Szkolna 1,
43-360 MESZNA
województwo: śląskie
POLSKA

NIP: 9372533602

REGON: 240682953

Telefon/fax: +48 33 8171213

@-mail :

Sekretariat: sekretariat@zspmeszna.pl
Dyrektor: dyrektor@zspmeszna.pl
Wicedyrektor: wicedyrektor@zspmeszna.pl
Biblioteka biblioteka@zspmeszna.pl
Logopeda: logopeda@zspmeszna.pl
Pedagog: pedagog@zspmeszna.pl
Przedszkole: przedszkole@zspmeszna.pl
Nauczyciele nauczyciele@zspmeszna.pl
Intendent: intendent@zspmeszna.pl

Dyrektor – Małgorzata Długosz

Wicdyrektor – Barbara Rojek

W sprawach skarg i wniosków Dyrektor Zespołu Szkolno-Pzedszkolnego przyjmuje we wtorki od godz.10.00 do 12.00

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 15.30

Back To Top