Akademia świąteczno-mikołajkowa w języku angielskim

thumbnail

W dniu 18.12.19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mesznej odbyła się akademia świąteczno-mikołajkowa w języku angielskim pt. „Santa Claus and the Pirates”.

Akademia została przygotowana przez uczniów koła językowo-teatralnego „The Mask”. Historia o tym jak prezenty świąteczne były zagrożone przez piratów i jak cudownie zostały ocalone przez superbohaterów – Trinity, Spider Mana i Harrego Pottera – przedstawiona w sposób zabawny i wesoły, wzbogacona muzyką świąteczną, co przyczyniło się do wytworzenia świątecznej atmosfery w naszej szkole. Uczniowie mieli okazję do sprawdzenia swoich umiejętności językowych oraz do świetnej zabawy.

Po zakończeniu przedstawienia była także okazja do podsumowania konkursów przeprowadzonych w naszej placówce w ostatnich tygodniach.

Były to:

•    Konkurs czytelniczy klas I –III

•           Konkurs na najżyczliwszą koleżankę / kolegę, który miał miejsce w „Dniu życzliwości i pozdrowień”

•           Konkurs na najciekawszy strój-przebranie z okazji w/w szkolnego święta

•           Konkurs z języka angielskiego na „ Najpiękniejszy kalendarz adwentowy”.

            Wszyscy laureaci konkursów otrzymali nagrody , a uczestnicy wyróżnieni zostali dyplomami oraz drobnymi upominkami. Podziękowania kierujemy do Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mesznej, zwłaszcza do Pań Ewy Urbanek, Marceliny Gębali oraz Liliany Mrowiec, za pomoc w zorganizowaniu nagród.

Powyższe działania z pewnością zaowocują jeszcze większą aktywnością naszych dzieci w życiu szkoły.

Back To Top